PAINTBALL Kołobrzeg, Koszalin, Imprezy Integracyjne, quady

Paintball

PAINTBALL jest grą militarną polegającą na rywalizacji dwóch zespołów wyposażonych w pistolety pneumatyczne tzw. markery paintballowe. Amunicją są kulki z kolorową farbą. Zabawa jest bardzo widowiskowa i dostarcza mnóstwo adrenaliny i wrażeń.
Każdy z uczestników zostaje wyposażony w odzież ochronną, maskę i marker paintballowy. Zabawa rozpoczyna się po przeszkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi markerów. Nad wszystkimi czuwają instruktorzy.


Przykładowe scenariusze:

„Ochrona Prezydenta” – należy ocalić głowę państwa przed terrorystami
„Zdobądź flagę” – spróbuj zdobyć flagę i dostarczyć ją do swojej siedziby
„Zakładnicy” – celem jest ocalenie uwięzionych towarzyszy

Organizujemy paintball na terenach leśnych, zurbanizowanych, jak i w wersji sportowej.

Paintball jest doskonałym pomysłem na imprezę integracyjną, wieczór kawalerski, panieński ...

Posiadamy 120 zestawów tippmann.ZDJĘCIA Z IMPREZY GRATIS !

OGNISKO ORAZ GRILL OGNISKOWY GRATIS !


Możliwość nakręcenia ekstremalnego filmu  !


Organizujemy imprezy na terenie byłej jednostki wojskowej pod Kołobrzegiem.  Dysponujemy też terenem w okolicy Koszalina i Białogardu.


Dojedziemy też do Was!Zapraszamy!
paintball

O nas

Organizujemy imprezy integracyjne oraz pikniki firmowe. Nasza podstawowa oferta to:paintball. Dla większych grup  jest możliwośc zorganiziwania na zasadzie outsourcingu imprez outdoorowych typu  quady4x4... Organizujemy wieczory kawalerskie, panieńskie, szalone urodziny, imieniny...
Naszym celem jest budowanie zespołów, ich integracja, wybór lidera, poprawa komunikacji  i przede wszystkim dobra zabawa.
Dysponujemy kontaktami z operatorami lokalnej  bazy noclegowej i z przyjemnością zajmiemy się organizacją całego pobytu tak, abyście Państwo mogli zająć się zabawą i wypoczynkiem.