PAINTBALL Kołobrzeg, Koszalin, Imprezy Integracyjne, quady

Team building

Team building, czyli budowanie zespołu, ma na celu poprawę kontaktu między ludźmi i poczucia jedności grupy. Zadania stawiane przed grupą mają zintegrować ją we wspólnym dążeniu do celu poprzez aktywność i zabawę. Team building jest jednym z najlepszych sposobów tworzenia zgranych zespołów, doskonale sprawdza się jako element imprezy integracyjnej.


Nasza propozycja integracji:

Budowanie umocnień obronnych - przy wykorzystaniu materiałów znalezionych zespół buduje "fort obronny", który możemy wykorzystać do scenariusza w zabawie paintball.

Flaga - kawałek materiału, kilka puszek farby, pomysł na nazwę i zabawa dla grupy gotowa. Tworzymy własną flagę.

Przeciąganie liny - jest to z pewnością najbardziej znana konkurencja team buildingowa, w której uczestnicy oprócz zaangażowania dużej siły, muszą współpracować, aby pokonać przeciwników.

Jajo - wesoła konkurencja polegająca na podawaniu jaj na odległość.

Pole minowe - zabawa strategiczna, rozwijająca współpracę zespołową, w której uczestnicy muszą bezpiecznie wyjść z pola minowego. W zabawie wykorzystywany jest wykrywacz metali.

Wyścig na skrzynkach - wyścigi na plastikowych skrzynkach.

i wiele innych...

O nas

Organizujemy imprezy integracyjne oraz pikniki firmowe. Nasza podstawowa oferta to:paintball. Dla większych grup  jest możliwośc zorganiziwania na zasadzie outsourcingu imprez outdoorowych typu  quady4x4... Organizujemy wieczory kawalerskie, panieńskie, szalone urodziny, imieniny...
Naszym celem jest budowanie zespołów, ich integracja, wybór lidera, poprawa komunikacji  i przede wszystkim dobra zabawa.
Dysponujemy kontaktami z operatorami lokalnej  bazy noclegowej i z przyjemnością zajmiemy się organizacją całego pobytu tak, abyście Państwo mogli zająć się zabawą i wypoczynkiem.